Červenec 2011

BLOG SE PŘESOUVÁ..

23. července 2011 v 0:44 | V.
Vážení a milí fanoušci tohoto blogu, přátelé, kamarádi a fanoušci Seleny. Tento blog převzalo mnoho lidí a postupem času začal být velmi chaotický. Nakonec jsem ho převzala já, protože Endííí neměla čas na dva blogy. Jmenuji se V. a už mě znáte, ale pod jinou přezdívkou. Ano, jsem to já - ta přelétavá Vevi. Byla jsem tu naposled asi někdy na začátku roku. Tento blog potřeboval změnu. Potřeboval trochu více té formace a přehlednosti. Proto jsem se rozhodla (spolu s Endííí a Selly), že jej přesunu na jiný blog. Ano, je to tak.. už to nebude stará ADORE-SELENA ale SELENA-FANSITE. Jistě, možná si říkáte, že to nemá cenu, ale má. Velkou. Selena-fansite je blog, kde najdete spousty žhavých článků o Seleně a hlavně - hlavní heslo je PŘEHLEDNOST. Toť asi vše k tomu, proč se přesouvá.. Mimo to, tímto článkem chci také poděkovat lidem, kteří to tu kdysi vedli.....

Samozdřejmě Selly. Vedla tento blog v kuse skoro dva roky. Potom Ajinka, potom já a nakonce Endiii. Teď se o něj nemá nikdo starat, já jsem přesídlila na blog o Belle Thorne a zložila nový o Seleně. Proto nás napadlo, že se blog přesune na Selena-fansite. Takže, vážení a milí, představuji vám blog, který nahradí tento.. (affs, až se na novém blogu objeví žádost o spřátelení, určitě se zapíšte!;)


Selena / Plakát v novém Bravu!

19. července 2011 v 12:40 | Selly |  Magazines


Tato ← fotka je použita jako plakát do nového čísla českého Brava, které si již tento čtvrtek můžete na stánkách koupit. Fotka je z nového songu "Love You Like a Love Song". A POZOR! V Bravu taky určitě najdete nějaký suprový článek o Sel a také jsou tam prý 3 cool náramky ...

Nové nominace na Teen Choice / Vote for Selena

19. července 2011 v 12:37 | Selly |  NEWS
Nové kategorii na Teen Choice "Letní" takže Selena musí být rozhodně nominována, takže hlasujte:
Summer Movie: Monte Carlo
Summer Movie Star - Female: Selena Gomez - Monte Carlo
Summer Music Star- Female: Selena Gomez
Další kategorie ve kterých je Selena nominovaná již dříve:
Choice TV Show- comedy: Wizards of Waverly Place
Choice TV Actress- Comedy: Selena Gomez- Wizards of Waverly Place
Choice Music- Group: Selena Gomez & The Scene
Choice Music Single: Who Says, Selena Gomez & The Scene
Choice Music: Love Song: Love You Like A Love Song- Selena Gomez
Choice Female Hottie: Selena Gomez
HLASUJTE: TADY

Diary #03

19. července 2011 v 11:47 | Selly |  Me


• U mě nic nového neni - jen vás chci upozornit, že tu bude hiatus od 23.7-31.7 - odjíždím na chalupu!

Twitter / 16-17.7/

18. července 2011 v 17:42 | Selly |  Twitter


17.7
• Udělala jsi tak dobrou práci! Gratulujeme RT Emily Osment: cyberbully je trend! WOO vy lidi jste užasní, děkuji.
• Gratuluju @TheRealGrimmie za 1 milion uživatelů na youtube

16.7
• Zažila jsem tak užasný den s tak ispirujícími dětmi, děkuji za to @RyanSeacrest, CHOP a The Voice

Selena / Rozhovor pro BRAVO - video

17. července 2011 v 14:04 | Selly |  InterwiewsSelena poskytla rozhovor časopisu Bravo, v rohovoru mluvila o ilmu Monte Carlu..Video pod perexem.

PrankStar se Selenou Gomez! ONLINE

17. července 2011 v 13:29 | Selly |  Movie
A je to tu! Video z nového Disneyovského seriálu "Prank Star" (něco jako nachytána s hvězdou). Celý díl je vlastně o tom, že jedna slečna miluje Selenu a tak jí její mamina a ségra přihlásí do tohoto nového Disneyovského pořadu. Selenu převlečnou, aby ji nepoznala a společně jakoby natáčejí reklamu na žvýkačky, nakonec "Selena" odběhne - udělají z ní zase samu sebou a ukáže se té dívce, že to vlastně byla ona! :) je to docela sweet... Video pod perexem

Ryan Seacrest Launches THE VOICE At The Children's Hospital Of Philadelphia /15.7/

17. července 2011 v 13:13 | Selly |  Events
Selena navštívila s Ryanem Seacrestem dětskou nemocnici ve Philadephii. Ryan poprosil Selena, zda by do nemocnice nešla s ním a ona řekla, že nemohla odmítnout: "Je to určitě jedna z mých nejoblíbenějších částí mé práce, je to hezké" řekla Selena. Ryan tedy zahájil nový projekt v nemocnici, aby lidé v nemocici mohli zase usmívat. Fotky jsou v galerii a video pod perexem.

EDIT: + video, ve kterém Selena zpívá s jednou holčičkou

Diary #02

16. července 2011 v 19:19 | Selly |  Me


Docela Vás zanedbávám, já Vím - ale je toho nějak moc! Byla jsem dnes na pouťi a přijela jsem až teď - nyní jdu hodit koupel - a pak jsem zkusím něco přidat - PARDON

Wizards of Waverly Place Nominated for 2 Emmys

14. července 2011 v 18:18 | Endííí |  NEWS
• Obsazení Kouzelníku z Waverly můžeme nyní gratulovat. Byli nominování ve 2. kateogiiích na Emmy. Za prvé "Outstanding Children's Program" ( Výborný program pro děti" a také 'Outstanding Cinematography For A Multi-camera Series ( něco jako skvělá kamera). Teď už nezbývá než jen držet palce.

Selena / Girl´s life (August/September 2011 ) NEW

14. července 2011 v 18:13 | Selly |  Magazines
• Selena se objeví na obálce sprnového/zaříového čísla magazínu "Girl´s Life".
Fotky z magazínu jsou již z dřívejšího focení pro magazín Sugar a Mirror. Selena v magazínu mluví o konci Kouzelníků a o životě s vele-slavým Justinem.

Selena / The 2011 ESPY Awards - Backstage And Audience /13.7/

14. července 2011 v 17:18 | Selly |  Events

Selena se objevila po boku Justina Biebera na ESPY Awards, což jsou ocenění pro sportovce. Bohužel jsem našla fotky jen ze zákulisí, snad se brzy objeví i nějaké, kde je vidět Selena celá, protože jí to jistě slušelo!
( pro odkaz do galerie, klikněte na šedý rámeček)

NOVÁ GALERIE / REKONSTRUKCE ZAČALA

14. července 2011 v 13:14 | Endííí

Pomalu se to tu snažím rozject podle svého, takže za:
1) Upravila jsem rozcestníky
2) Upravila jsem některé články
3) Udělala galerii, na té jdu také teď pracovat! Doplňovat a tak...

Selena podporuje nový song Demi Lovato - Skyscraper

14. července 2011 v 12:52 | Selly |  NEWS


Určitě jste slyšeli a pokuď jste neslyšeli, tak si rozhodně pusťte nový singl Seleny kamarádky Demi Lovato - Skyscaper. Písnička je opravdu úžasná a včera večer vyšel i videoklip. Klip si pusťte pod perexem, ale POZOR! Písnička je nakažlivá :)


Selena na podporu písně napsala na svůj twitter!
Jsem tak, tak hrdá na Demi Lovato - skyscraper - neuveřitelné, krasné a tak ispirující


Stejně tak jako Selena napsali krásné věci o novém songu i další hvězdy jako třeba: Eva Londgoria, Pete Wenz, Katy Perry, Ashley Tisdale,Kelly Clarkson,

NOVÝ ZAČÁTEK / S NOVOU ADMINKOU

13. července 2011 v 21:11 | Endííí |  Me

Ahoj-te! Asi se dívíte, co se tady děje - nový layout, nově upravené články?

Je fakt, že Sally odešla na blog o Ashley Tisdale a to se nemění. Jsem tu jako nová adminka.

Jmenuje se Endííí, je mi šestnáct, západní čechy, po prázdninách do druháku! Mojí vaší je seriál Glee, o tom mám také blog glee-daily, myslím, že je docela dobře rozjetý, ale jsou prázdniny, mám více času, takže se nebojím rozjet nový blog na úkor glee-daily! Dlouho jsem přemýšlet nemusela, již dříve jsem měla blog o Seleně, a moje obliba se nezměnila, takže jsem docela využila blog Sally, která mi ho doufám, že s radostí předala! Takže to tak je, s affskama bych to viděla tak, že kdo bude chtít být spřátelený tak ať se pod článek zapíše, at v tom je nějaký přehled!

Konec...

7. července 2011 v 22:58 | Selly
OMLOUVÁM SE ZA TAK DLOUHÝ ČLÁNEK (POKRAČUJE V C.Č.-PRO AFFS DŮLEŽITÉ!!!)

A je to tady...tohle prostě muselo přijít, dřív či později ano...takže jak začít...
hlavní důvod proč končím je to, kolik tady toho na blogu je doplněného. Mám ještě jeden blog, který jsem nedávno založila, ale myslím že už tam toho mám docela dost. Je o slavné hrečce, zpěvačce, producentce, modelce...možná tušíte, ale to je vedlejší. Je to bývalá disney herečka, a já se prostě snažím mít tam co nejvíce informací, a taky aby to bylo co nejvíce přehledné. Tento blog byl založený vlastně na základě blogu selenagomez-4ver.blog.cz. V tu dobu jsem ještě neměla takové zkušenosti se zahraničními stránkami ani s imagebamem, a navíc jsem neměla ani moc času, na to, abych to všechno uložovala. Takže jsem to všechno zkopírovala, samozdřejmě se zdrojem, líbilo se mi, jak to měla na blogu zařízený, myslím rozcestníky, takže jsem to tak taky udělala. U toho mého druhého blogu jsem to nedělala na základě žádného blogu, jenom jsem se prostě zamyslela, jak to udělám aby tam bylo všechno, a bylo to přehledný. A když se pak podívám na tenhle, příjde mi, že je tu hrozný bordel. Navíc tu mám jen ty věci, které se staly v té době, co byla Sel malá, ale třeba z Spy Kids nebo Barney and Friends tu nemám nic. A pak je tu galerie. Jak jsem říkala, zkopírovala jsem ty fotky, jenže jak zkončil blog, adminka smazala i imagebam účet, a všechny ty fotky se smazaly, a tím pádem tu mám jen fotky od poloviny roku 2010. Navíc tohle je prostě průměrný blog o Seleně, za ten rok a čtvrt jsem to nikam nedotáhla, takovýhle blogů o Sel se stejnýma novinkama a informacema je prostě spousta, takže to že tenhle blog z "blogového světu" zmizí, si myslím nikdo nevšimne.
Dále zkončila Tyna. Byla mi sympatická, líbila se mi, a chtěla jsem jí napsat že ji beru, když ona mi napsala mail, že jde na jiný blog. Takže opět nic.
Navíc v normálním školním týdnu tu stejně moc nejsem, takže novinky tu taky nejsou hnedka. Prostě za ten rok a čtvrt jsem na tohle blogu nic nedokázala.
Ale stejně jsem tu poznala skvělé lidi, které jsem měla moc ráda, nebo kteří mi byli sympatičtí. Tak rozhodně Veronica a Ajinka, bývalé spoluadminky tohodle blogu, s kterými mi tu bylo skvěle, a moc moc jim děkuji, že tu byli. pak lidi s kterýma jsem si dobře popovídala byla rozhodně třeba Kett, nebo taky RadusQa. Taky asi Kikina, skvěle jsem si občas popovídala i s lýlou. Moc Vám za všechno moc moc děkuju, bylo mi s Vámi skvěle. Když si tak vezmu s kým jsem asi spřátelená nejdýl, tak to bude asi Kikina, oh-sgomez, celeblove, ash-news, sweetlussy a i-heart-sel. Tak nějak to prostě bylo, nevím přesně s kým nejdýl.
I když vím že opravdu chci odejít, a hodněkrát jsem nad tím už přemýšlela, přece jen je mi to trošku líto. Opravdu jsem měla skvělé affs, a přece jen jsem si tady na tomhle blogu dala dost práce. Dneska už to prostě vyvrcholilo, a je to. Prostě jsem si řekla že dneska už se nebudu přemlouvat, poslední dobou mi to tu přišlo trošku jako ztráta času, a prostě jsem si řekla dost, a napsala jsem tenhle článek.

Řekla jsem si, že ten druhý blog který mám, bude poslední. Chtěla jsem vyzkouŠet jaké to bude, když si na blogu úplně všechno doplním sama, všechno sis ama promyslím, všechny grafika bude moje. Až ten blog zkončí, což snad nebude brzo, tak už se s "blogovým světem", v kterém jsem zatím byla více jak 4 roky, rozloučím.

Takže rozhodně chci všem lidem, kteří kdy na tenhle blog zavítali, kteří mi zde vůbec napsali nějaký komentář. Děkuji za kritiku i pochvalu, i podržení a soucitné komentáře. Děkuji všem lidem, kteří semka aspoň někdy chodili, kteří to tu měli aspoň trochu rádi, díky kterým tu byla aspoň nějaká návštěvnost. Hlavně chci poděkovat všem affs, které se mnou spřátelily, obíhaly (aspoň někdy:)), a zapisovaly se do kontrol. A pak samozdřejmě bývalým spoluadminkám Veronice a Ajince, které mě naučili i novým věcem, rozhodně mi pomohl, moc děkuji Veronice za přidávání novinek, obíhání, dost zvýšenou návštěvnost (v době kdy tu byla) a za krásné layouty. Ajince za také obíhání a přidávání novinek, a samozdřejmě tím pádem i za tu návštěvnost. A hlavně za všechny ty shooty, které doplnila, což jí rozhodně dalo práci. Příjde mi blbý to tu nechat, ale tys to tu taky nechala, takže mi to prosím odpusť, Aji:)

Pak tu byl rozhodně někdo, kdo se choval hnusně, což byla rozhodně Renesmee 18, která teda už zkončila. Nebudu to tu rozebírat, ale chovala se hnusně třeba i k Hanýskovi...no, pak nějaké ty kopírky, kterých naštěstí nebylo mnoho a rychle se to snima vyřešilo.

Všem moc děkuji, za to že jsem tu s váma mohla být, naučit se od Vás něco, a doufám, že to že jste na tenhle blog aspoň někdy zavítali Vám snad aspoň k něčemu bylo, snad Vám to nebylo na škodu:) Takže se s Vámi loučím...naštěstí ne se všemi...

mám ještě jeden blog, a každopádně bych si na něj ráda vzala pár affs, pokud byste měli zájem.!!!!
Je o.....V CELÉM ČLÁNKU!

Odcházím........jsem hrozná

7. července 2011 v 22:13 | Tyna<3
Já vím, že je to ode mne sobecké, ale boužel odcházím. Vím, že si ve mne měla velkou důvěru a jsem ti za ní moc vděčná. Naskytla se mi velká příležitost od Piggynky a Sellis. Já jim chci hrozně pomoct, protože je mám obě strašně ráda. Je mi strašně líto že jsem vás a hlavně Sely takhle zklamala. Prosím nenadávejte mi a neodsuzujte mě. Ovšem pokud budeš s čímkoli potřebovat pomoc, tak se rozhodně ozvi. Miluju vás všechny. :......(((( ♥♥♥♥♥

Shopping at ALSAINTS in London

7. července 2011 v 12:59 | Tyna<3 |  Candids

Sel nakupovala v obchodě ALSAINTS v Londýně ještě před návratem do svého hotelu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dinner at Spaghetti House

7. července 2011 v 12:27 | Tyna<3 |  Candids

Sel byla spatřena jak se vrací z večeře ve ''Špagetovém domě'' do svého hotelu v Londýně. Vypadá opravdu nádherně.
ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload

July 6th - Disney Channel HD at the Hospital Club in London

6. července 2011 v 19:53 | Tyna<3 |  EventsSel se zúčastnila akce Disney Channel HD v nemocničním klubu. Podporovala také své nové album ''When the Sun Goes Down''. Vypadala roztomile. :**

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sel o Monte Carlo

6. července 2011 v 19:06 | Tyna<3 |  Media: Videos-Others
Sel nedávno provedla propagační turné k filmu Monte Carlo v U.S.A. Je boží, když tam zpívají ty děti. ♥♥

''When the Sun Goes Down'' je č. 2 ve Španělsku

6. července 2011 v 19:01 | Tyna<3 |  Music News

Nové album ''When the Sun Goes Down'' je ve Španělsku na 2. místě v prodeji. Moc gratuluju. ♥

Interview pro Chica Girl Magazine

6. července 2011 v 18:56 | Tyna<3 |  Interwiews

Sel poskytla rozhovor pro Chica Girl Magazine. Mluví také o Monte Carlo. :)


Meet & Greet, HMV Store, Lodnýn / 2.7. 2011

6. července 2011 v 13:59 | Selly |  Events
Selena měla včera Meet & Greet v Londýně, kde teťka momentálně je. Dokonce se prý i procházela po londýně, protože se objevily informace, že ji i někdo viděl. Selena taky přidala na svůj oficiální facebook i jednu fotku. Dále tu máte fotky s fanoušky a jedno video. Selena prý byla moc milá, na všechny se usmívala, s každým se prý snažila navázat konverzaci, a dostala prý spoustu dárků!:)
Odchod z Nobi restaurace, Londýn / 5.7. 2011

6. července 2011 v 13:49 | Selly |  Candids
Sel byla včera večer s přáteli v restauraci. Byla krásná!:)