Květen 2011

Po delší době píšu...

31. května 2011 v 22:01 | Selly |  Me
Řekla jsem si, že bych Vám mohla zase něco napsat po delší době...tak třeba dnešní den byl super. Ve šekole díky maturitám jen do půl dvanácté, a to jsme měli nějaký výchvný koncert a pak ještě film(Limonádový Joe). Pak jsem šla s kámoškou nakupovat, a koupila jsem si v NewYorkru takové modré tílko a pak v Bershce takovou modrou malou koženkovou kabelku přes rameno. Zjistila jsem ale, že jsem ještě nic za tento rok nekoupila proto, že vždycky moc přemýlím...teť jsem si to zkusila, koupila a šla:)
No pak jsem šla dom, převlíkla se do šatů, přehrála si skladbu na klavíře, a šla na klavírní třídní přehrávku...a nepokazila jsem to!:D
Pak nás ještě babička pozvala do kavárny, doma jsem se ještě učila zemák a angličtinu...no...a teť jsem teda přidala novinky, a půjdu...ještě asi oběhnu nějaký affs, ale popravdě se mi už moc nechce:)
No, už Vám mými nezajímavými zážitky nebudu unavovat, mějte se krásně, paaa...
Selly

Oficiální tracklist?

31. května 2011 v 21:47 | Selly |  Music News

Objevil se tracklist Selenina alba, který už by teda měl být oficiální, ale dokud to nepotvrdí Sel, tak tomu teda moc věřit nebudu. Každopádně už je tam dost sonů které byly potvrzeny:




1. Love You Like A Love Song (21.června na iTunes)
2. Bang Bang Bang (7.června na iTunes)
3. Who Says
4. We Own The Night
5. Hit The Lights
6. Whiplash
7. When The Sun Goes Down
8. My Dilemma
9. That's More Like It
10. Outlaw
11. Middle Of Nowhere
12. Dices (Hispánská verze Who Says, 14.června na iTunes)

Nová osobní fotografie "Jeleny"

31. května 2011 v 21:35 | Selly |  Personal photos
Objevila se jedna nová osobní fotka "Jeleny" ze Seleniného domu...


loading

Obchodní centrum, Texas / ??.5. 2011

31. května 2011 v 21:31 | Selly |  Candids
Objevily se nějaké fotky a ještě video jak Sel s Justinem společně nakupují v nějakém nákupním centru v Texasu, a pak ještě fotky z odjezdu a pak ještě nějaké fotky z fanynkami. Bylo to ještě před odjezdem na dovolenou, v tomto měsíci, ale neví se kdy. V celém článku video


imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nový photoshoot

31. května 2011 v 21:17 | Selly
Vím že trochu opožděně, ale i tak Vám sem dávám fotky t nového photoshootu. Mě osobně se tam moc líbí, ale zatím se neví k čemu je. Uvažuje se, jestli to není promoshoot pro nové CD, ale já si to nemyslím, tenhle mi příjde takový lepší pro časopis, navíc ten Selenin i myslím bude víc takový bláznivější, navíc když si srovnáte titulní fotku CD a tyto, tak je to přece jen něco jiného:)


imagebam.com imagebam.com


větší velikost:
imagebam.com imagebam.com

O "When the Sun Goes Down" / musicserver.cz

29. května 2011 v 16:05 | Selly |  Music News
Musicserver.cz napsal článek o Seleniném nové desce "When the Sun Goes Down"! Vlastně vše co tam píšou už jsem Vám sem psala já, ale tady je to napsaný hezky a je tu všechno shrnutý. I když toto je celý článek, tak i tak ho najdete ZDE. Ale mrzí mě že Sel asi nebude nikde v blízkosti ČR nebo SK. Myslím, že je to velice hezky napsané, článek vyšel 24.května, tedy před pár dny:


Když jsme před časem představovali nový singl Seleny Gomez "Who Says", zmiňovali jsme i plán zpěvačky ohledně nové desky. Konečně jsou známy další detaily.
Nové album Seleny Gomez vyjde v Evropě 27. června a ponese název "When The Sun Goes Down". Po zmiňovaném pilotním singlu se již brzy dočkáme další novinky, kterou bude skladba "Love You Like A Love Song". Ta vyjde jen týden před samotnou deskou, ale v rádiích bude ke slyšení již v příštím týdnu. Co se samotné produkce týče, Selenu obklopilo hned několik špiček v tomto oboru. Jmenovitě to jsou Toby Gad (Fergie, Beyoncé), E-man (Backstreet Boys, Whitney Houston), Priscilla Renea (Cheryl Cole) nebo Greg Kurstin (Ke$ha, Mike Posner).
Hned několik kolegů zpěváků se na desce představí v roli textařů. Například píseň "That's How I Like It" napsala Katy Perry, song "Whiplash" je z pera Britney Spears a "We Own The Night" pro změnu dodala Pixie Lott.
Krátce po vydání desky se Selena Gomez vydá na velké americké turné. To potrvá až do září, přičemž již nyní je velká část koncertních zastávek beznadějně vyprodaná. Do Evropy by se zpěvačka na několik koncertů měla podívat až na sklonku roku.

Bang Bang Bang / cover!

29. května 2011 v 16:03 | Selly |  Music News
Objevila se jedna promo fotka, teda spíš cover k songu Bang Bang Bang, který vyjde na Seleniném novém albu "When the Sun Goes Down"! Mě osobně se to moc líbí, příjde mi to takové jakože zastaralé, jako staré časy, ale já mám tohle ráda:) Na Sel je to sice trochu nezvyklé, ale i tak se mi moc líbí, co Vám?

Jinak song Bang Bang Bang bude zařazen mezi American Top 40 u Ryana Seacresta 7.června, a v ten stejný den bude už i na iTunes!!! Jinak tohle si můžete přečíst i v nejnovějších zprávách na Seleniném twitteru:)


Twitter 28.5. 2011

29. května 2011 v 15:57 | Selly |  Twitter
"Miluju tvou kolekci Dream Out Loud. Jen tak dál holka!"
"@carmenelectra: Mockrát děkuju, mám radost že se ti líbí."
" Brzy budu v @RyanSeacrest na @AmericanTop40.A zde je ukázka coveru mého nového songu, který přichází na iTunes! "


Monte Carlo Mall Promo Tour

29. května 2011 v 15:55 | Selly
Monte Carlo bude mít něco jako turné po obchodních centrech v Americe, samozdřejmě obchodní tah...ale i tak bych brala kdyby přijela někam blézko ČR, ale bohužel nepojedou ani do Evropy.


QuizFest / May 2011

29. května 2011 v 15:43 | Selly
Objevil se scan z nejnovějšího magazínu QuizFest. Je to úplně nová fotka Sel, nevím jestli jsem Vám ji se už dávala, ale už jsem ji rozhodně viděla, a prý to mělo být pro Disney magazín, ale nakonec je to pro QuizFest:)

imagebam.com

Sel & Justin byli pozvaní na svatbu Kim Kardashian!

29. května 2011 v 13:37 | Selly |  NEWS
Podle zdrojů (HollywoodLife.com) byla Selena společně s Justinem jako pár pozváni na svatbu Kim Kardashian, kterou můžete znát z NBA Kris'em Humphries'em. Na svatbu byla pozvána další spousta celebrit jako třeba Demi Lovato, Christina Aguliera, Beyonce a Jay-Z, a dokonce i vévoda z Cambridge princ William a jeho manželka Kate Middleton!

Bliss / June/July 2011

28. května 2011 v 21:55 | Selly
Objevily se scany z britského magazínu "Bliss". Sel je i na titulce, je tam rozhovor o filmu Monte Carlo, její muzice, přátelích, a Justinovi:

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Volte pro Selenu!

28. května 2011 v 17:15 | Selly |  NEWS
Dneska nejsou skoro žádné novinky, tak Vám sem dávám hlasování do Popsugar. Sel je nominovaná ve 4.kategoriích, kluknutím na ni hlasujete:

Celeb Style Favorites (Oblíbená Stylová Celebrita)
All-Time Favorite Stars (Stále oblíbené hvězdy)
Dream Girl Friend (Vysněná přátelská dívka)
Favorite Recording Artist (Oblíbený hudebník)


Dále je Sel v T-Music Chartu, který teť už nedávají na Óčku, ale vysílají jen na Evropě 2 vždy ve čtvrtek v 18:00(premiéra) a v neděli v 18:00(repríza). Sel zkončila jako novinka na 6.místě, ale myslím že má na víc, takže


Sel & Justin na pláži / 26.5. 2011

27. května 2011 v 13:21 | Selly |  Candids
Vypadá to, že si Sel a Justin dovolenou opravdu užívají! Ltěli padákem nad pláží, jeli na skútru, na lodi a i na nafukovacím člunu. To vše a ještě další věci co dělali např. koupání se a líbání v moři, stání ve frontě na občerstvení nebo cesta na pláž, tak to je zaznamenáno na 85 fotkách v HQ kvalitě! Fotky byly focené včera, a oboum to tam moc sluší♥






Sel & Justin v restauraci "Four Seasons" na Maui / 25.5. 2011

26. května 2011 v 20:36 | Selly |  Candids
Sel si s Justinem začli do restaurace "Four Seasons" na Maui na Hawaii. Sel to moc slušelo:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bravo DE / Květen 2011

26. května 2011 v 20:32 | Selly
Scany z květnového německého Brava. Píšou tam o Seleniných klucích, a samozdřejmě nejvíce sel ale soustředili na "Jelenu".

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Much Music Video Awards 2011 / promo

25. května 2011 v 21:44 | Selly |  NEWS
Objevilo se krásné video neboli promo k Much Music Video Awards 2011-MMVA's 2011. Sel je tam vážně nádherná, a moc jí to tam sluší. Předávání těchto cen se bude konat 19.června, a Sel tam bude hostovat:)

P.S. Objevily se ještě nějaké nové fotky Sel a Justina na koncertu Ernieho Haltera, o kterém jsem Vám psala že tam byly, ale nejsou v dobré kvalitě, a já už musím jít spát, takže e přidám zítra:)


Selena & Justin na Mai, Hawai / 23.5. 2011

24. května 2011 v 18:16 | Selly |  Candids
Pár fotek ze včerejška jak jde Sel společně s Justinem nejspíš na pláž nebo z pláže, to nevím. Ale každopádně Sel to tam moc sluší, doufám že tu tu dovolenou na Hawai užije:)




imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Volte pro Sel / Much Music Awards+T-music chart

24. května 2011 v 18:03 | Selly |  Music News
Sel byla nominovaná jako "Oblíbený umělec" do Much Music Awards. Pokud chcete hlasovat tak se pak musíte přihlásit na facebook, ale to snad nebude problém. Bohužel Sel je třetí, před Britney Spears a Lady Gagou, které vedou asi o 500 hlasů. TAKŽE HLASUJTE TADY!

Dále Selenin singl Who Says objevil jako novinka v T-Music Chartu. Teda já už se v tom nevyznám, já jsem si myslela že na óčku teťka dávaj óčko chatu místo t-music, takže já ani nevím jestli ten T-music chet ještě dávaj, ale i tk pro Sel prostě z principu protože je to Sel HLASUJTE TADY!



DŮLEŽITÁ DATA / When the Sun Goes Down

24. května 2011 v 17:54 | Selly |  NEWS
Objevilo se spoustu exklusivních dat ohledně propagace Seleniných nových singlů z jejího nového alba "When the Sun Goes Down", a prostě celkově seznam akcí kde se Sel objeví:

22.května - Billboard Awards 2011 (Selena moderuje)
5.června - MTV Music Awards
17.června - Selenin koncert pro GMA
19.června - Selelena vystoupí s Who Says "So Random"(Náhody)
23.června - Late Night with Jimmy Fallon
28.června - Live with Regis & Kelly / The Today Show
1.července - premiéra Monte Carlo v USA
3.července-9.července - Pobyt v Evropě pro propagaci alba
28.července-září - začátek turné "We Own the Night"

!SELENA VYSTOUPÍ DOHROMADY V 40 RÁDIOVÝCH STANICÍCH!



Selena & Justin na letišti v Maui, Hawaj / 23.5.2011

24. května 2011 v 17:37 | Selly |  Candids
Další fotky, tentokrát 6 fotek z místa, kde bude Justin se Selenou trávot dovolenou-Hawaii. Toto jsou fotky z letiště Maui, na Hawaji. Třeba tam Justin Sel požáda o ruku:D...pochybuju:D




imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Selena & Justin na letišti LAX / 23.5. 2011

24. května 2011 v 17:32 | Selly |  Candids
Není to tak slouho co se objevily drby že si Justina a Sel plánují společnou dovolenou, a je to tady! Fotky ze včerejšího rána z letiště LAX, když odlétali na Hawaii...tak chcuu taky:D Ale popravdě mi příjde, že se nikde netváří oba dva dobře. Někde líp Sel, někde Justin. Ale většinou je to teda Sel:D






Billboard Music Awards 2011 / 22.5. 2011

24. května 2011 v 17:19 | Selly |  Events
Videa z Billboard Musci Awards máte v minulém článku, a teť už samotné fotky. Předávání cen se konalo v neděli, a Sel se tam ukázala i se svým přítelem Justinem Bieberem. Měla na sobě černé šaty od Dolce & Gabbana a červené boty na podpatkách od Giuseppe Zanotti. Podle mě jí to docela slušelo, i když ty šaty bych si třeba já asi nevzala.Sel je tam na hodn fotkách s Nicole Kidman, na pár s Taylor Swift a Justine .Nejlepší jsou ty fotky nakonci jak stojí vedle toho kluka který je o dvě hlavy menší jak ona:D





Billboard Music Awards 2011 / videa

24. května 2011 v 14:22 | Selly |  Other
Objevili se nějaká vide z Billboard Music Awards 2011. Hned na tom prvním videu je jak Justin vyhrál nějakou kategorii, a než si šel pro cenu políbil Sel:






Goodbye Wizards! / video

24. května 2011 v 14:19 | Selly
Objevilo se video točené na konci natáčení "Kouzelníků z Wawerly" na kterém všichni kteří se na WOWP účastnili ukazují prsten na kterém je napsáno "děkujeme za magii":