Leden 2011

Tento týden tu moc nebudu...

31. ledna 2011 v 21:48 | Selly
ADORE-SELENA.BLOG.CZ
Nou...už je docela pozdě, a já Vám chci sdělit jen jednu věc, a tou je, že tu tento týden moc nebudu. Celý minulý týden jsem chyběla ve škole, a teťka toho budu muset hodně dohánět, a a navíc jsem minulý týden nebly ani ve streetu, klavíru, ani ve skautu, s tím ale po sedmi letech hodlám seknou...důvod? Myslím že Vás nezajímá, ale je to kvůli tomu, že mám hodně učení, ale jsou i jiné důvody, jejich sice hodně, ale ty nejsou tak podstatné. No, prostě příští týden jedu na lyžák, tak budu muset hodně cvičit na klavír, a na lyžák se taky budu balit, dneska jsem byla koupit šusťáky a brýle...no, prostě škola, klavír, balení na lyžák...tohle jsou důvody. V pátek mám sice prízdniny(miluju to slovo:D), ale jsou jen jeden den, a to se budu chystat na ten lyžák, ale počítejte s tím, že do konce tohoto týdne ještě stopro písnu, jinak na ten lyžák odjíždím v neděli ráno...nou, vidím že jsem se pěkně rozepsala, tak Vám přeji doboru noc, a radši Vám popřeju i úspěšný týden:)

Záložky 01

30. ledna 2011 v 10:50 | Ajinka
Už nějakou dobu mám v počítači uloženy tyto záložky se Sel, které jsem vyráběla. Napadlo mě že by se vám mohly líbit a možná se vám budou i hodit ;)

ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload

NEKOPÍROVAT!

Možný tracklist nového alba

30. ledna 2011 v 10:42 | Ajinka |  Music News
Jak jistě víte, Selenino nové album bude celé ve španělštině. Na internetu se objevil možný tracklist tohoto alba. Nic není ověřeno, ale myslím že některé skladby by se na tomto albu objevit mohly.
ADORE-SELENA
"Un Año Sin Ver Llover" ("A Year Without Rain")
"No Hay Imposibles"
"Ya Se Acabó"
"Más" ("More")
"Recuérdate"
"Vueltas y Vueltas" ("Round & Round")
"Mi Amor"
"Entré Mi Ser"
"Dime Algo Que No Sé" ("Tell Me Something I Don't Know")
"Baila En La Luna"
"Natural" ("Naturally")
"Qué Se Dice"

Capricho / January 2010

30. ledna 2011 v 10:35 | Ajinka
Selena a Justin se objevili na titulní stránce portugalského časopisu Capricho :)
adore-selena.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Today on DC

29. ledna 2011 v 12:56 | Selly |  Me
No, novinky už jsem přidala, teť Vás půjdu oběhnout.
ani nevíte jak se na dnešek těším...taťka příjde asi za půl hodiny, a pak budem obědvat, a po obědě půjdeme vyzvednout dort k tatínkovým 40...já se táák těším, hlavně na ten dort:D
Jinak dnes dávali na Disney Channelu v 10:00 nový díl HM forever...bylo docela dobrý, nou...a pak ještě dávali premiérové díly seriálu Shake It Up!, naboli Na Parket!, a právě k tomuto seriálu nazpívala Sel titulní písničku. Dívali jste se, pokud ano, jak se Vám to líbilo?
Jinak právě teť dávají film Program na Ochranu Princezen, s demi a Sel v hlavní roli, ale já ten film znám, takže se nedívám:)
Ok, tak se mějte, užijte si víkend!


P.S.:NEZAPOMEŇTE NA ZÁPIS AFFILIATES, MÁTE JEŠTĚ ČAS, ALE I TAK VÁS RADŠI UPOZORŇUJU:
http://adore-selena.blog.cz/1101/kontrola-affliates (nějak mi nejdou dávat odkazy, promiňte)


Selena a Justin v kině / video

29. ledna 2011 v 12:51 | Selly |  Other
Sel si s justinem zašli do kina, a objevilo se video z jejich odchodu. Sel tam sice není moc vidět, ale ROZHODNĚ se na to podívejte, je to vážně vtipný, jak tam ten Justin řekne do kamery "Never Say Never"(nikdy neříkej nikdy), a pak jdou do výtahu, a on nejde....no, vypadá to že se tam Sel s Justinem dobře bavily, posuďte sami:)
Video najdete ZDE .


New personal photo / Sel, Tood J. Greenwald, Bailee

29. ledna 2011 v 12:47 | Selly
Objevila se nová osobní fotka z natáčení Kouzelníků z Wawerly, na které je Bailee, Todd, a Sel:)Selena pro Top Of The Pops / "Miluju Legíny!"

29. ledna 2011 v 12:45 | Selly |  Other Selly

Selena řekla magazínu Top of the Pops něco o jejím módním stylu, o tom co má v módě a jaké kosmetické značky ráda, a taky nějaké její kosmetické rady:)


Selena o jejím stylu: " Miluju legíny, jsou tak pohodlné... kupuju si taky šátky a náhrdelníky v různých barvách a provedeních. Tyto doplňky Vám pomohou doladit styl. Miluju módu, ale když se někomu něco na vás líbí, ale Vám samým se to nelíbí, pak je to jeho styl a ne váš.. Budťe v pohodě a bavte se! "

Seleniny kosmetické tipy: " Starejte se o vaši pleť, dodržujte tři kroky: umyjte si ji, použijte čistící mléko a dejte si hydratační krém... já používám Kérastase Oil abych chránila své vlasy když si je fénuju, lak na vlasy L´Oréal Elnett a jsem velká fanynka Mac, Nars a Stila make-upu! "

AOL's Hottest Music Star Under 21

29. ledna 2011 v 12:39 | Selly |  Other Selly
AOL sestavil žebříček 21 nejžhavějšíh hvězd, kterým je méně jak 21 let, a je samozdřejmé, že tam nesmí chybět i Selena, umístila se na krásném 3.místě!:)


Cody Simpson
Keke Palmer
Selena Gomez

Twitter 23.-26.1.2011

29. ledna 2011 v 12:36 | Selly |  Twitter
Sice trochu opožděně, ale snad neva:)


" Jak je Puerto Rico?!!!! Už je to nějakou dobu. Chyběli jste mi "

" #Haiti365 UNICEF a jeho partneři dali další 2 miliony na očkování dětí! "

" Jdu se dívat na mou @Sammydroke v ' Seconds Apart' už tuto sobotu, bude to taky ve 28 vybraných kinech! @Sammydroke zablokovala jsem tě ;) "

" DOufám, že si to užijete! ODKAZ "

" ODKAZ Na tomto zaleží dnešní den... lol protože já bych to nikdy neudělala. - sel "

KONTROLA AFFLIATES...28.1-13.1. 2011

28. ledna 2011 v 13:39 | Selly
Tááákže....rozhodla jsem se, že udělám kontrolu Affs... mám docela přehled o tom, kdo na tenhle blog chodí a kdo ne, ale jen docela, a nechtěla bych si Vás vymazat prostě jenom tak, takže pokud se nezapíšete, MAŽU! Ale možná budou i nějaké vyjimky, uvidím.
Taky bych chtěla udělat nějaké změny v Elite a Top Affs, myslím že někteří kteří jsou v Top, by si zasloužily klidně i Elite, a taky možná zavedu Others Affs.

TAKŽE KDO CHCE ZŮSTAT, AŤ DO KOMENTÁŘŮ VYPLNÍ TOHLE:
  • Nick (přezdívka)
  • Web (blog)
  • Kam by ses zařadil-Top, Elite(, Others)

TOHLE NENÍ NÁBOR AFFILIATES, KDO CHCE BÝT AFFS, AŤ SE V MENU ZAPÍŠE DO APPLY!


Rozhovor pro Tiger Beat

28. ledna 2011 v 12:18 | Selly |  Other Selly
Selena udělala rozhovor pro magazín Tiger Beat, ve kterém mluví o tom, že se snaží být co nejlepších člověkem, o tom, že se ještě někdy hádá s rodiči, a o tom, co má pod postelí:)


O rodičích: " Můj největší problém je, že se ještě pořád někdy hádám s rodiči. To, že s nimi nekomunikuju, to je to nejhorší co můžu udělat. Mylím že je dobré si s nimi promluvit. Jsou to moc hodní lidé a nevím, proč z nich mám strach! "

O tom, že je v centru pozornosti: " Obětuju se být vzorem, protože je to nádherné, když mají nějaké dívky plakáty nebo trička se mnou... ale stále dělám chyby. Nejsem nejlepší člověk, ale snažím se být. "
O tom, co má pod postelí: " Mám tam krabici s fotkama! A taky můj deník, ale nevím, proč si ho tam dávám. Nerada si ho dávám na můj noční stolek - mám pocit, že je tam moc vystavený. Jako pár bot. "

Singatures 01

27. ledna 2011 v 15:39 | Ajinka
Moje tvorba :)
adore-selena.blog.cz
adore-selena.blog.cz
adore-selena.blog.cz
adore-selena.blog.cz
adore-selena.blog.cz
Vím že jsou takové jednoduché, ale jenom jsem to zkoušela...PROSÍM NEKOPÍROVAT!

Selena and The Scene sing “I Want It That Way” by BSB

27. ledna 2011 v 15:29 | Ajinka |  Other
Selena na svůj účet zveřejnila video na kterém ona a její kapela The Scene společně zpívají písničku "I Want It That Way" od skupiny Backstreet Boys. Myslím že jim to docela jde ;D Rozhodně jde vidět, že se dobře baví!


Puerto Rico / 24.1.

26. ledna 2011 v 17:54 | Ajinka |  Events
Sel měla v pondělí koncert se svou kapelou The Scene. Musím říct že jí to opět strašně moc slušelo. Zvláště ty její šaty se mi moc líbí!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blends / Selena Gomez

25. ledna 2011 v 17:27 | Selly
Tááááák....tomuhle by se dalo říkat POKUS o blend. Podle mě se mi teda moc nepovedly, zvlášť ten druhý, jediný plus pro Vás je, že je se Selenou. No, posuďte sami:)

imagebam.comimagebam.comBlends / Emma Watson

25. ledna 2011 v 16:48 | Selly
Docela mě chytla grafika, a tak jsem udělala čtyři blendy...vím že jsou nic moc, ale popravdě jsem na sebe trochu hrdá, teda vím že samochvála smrdí, ale když jsem je ukázala sestře, tak nevěřila že jsem je dělala já. Jinak jsou s Emmou Watson, ale to je také, jako Sel, jedna z mým nejoblíbenějších hereček, tak snad Vám to nevadí, a snad Vám nevadí že budu moji grafiku, i když nebude se Sel přidávat častěji:)

imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

Seriály, které nemůžou skončit

25. ledna 2011 v 16:39 | Selly |  NEWS
Objevil se žebříček seriálu, které nemůžou skončit, a seriál Kouzelnáci z Wawerly se Sel v hlavní roli je hned na prvním místě! Mám z toho velkou radost, naví ze všechn těch možných seriálů jsou v první 10 hned 4 od Disneyho!:)


1.Wizards of Waverly Place
2.Sweet Life on Deck
3.CSI
4.Everybody hates Chris
5.Sonny with a Chance
6.The Vampire Diaries
7.Glee
8.Supernatural
9.Hannah Montana
10.ICarly
Návštěvnost 17.1. 2011 - 23.1. 2011

25. ledna 2011 v 12:25 | Selly

Pondělí: 28
Útery: 29
Středa: 31
Čtvrtek: 35
Pátek: 70
Sobota: 72
Neděle: 35

Celkem: 300


Děkuju moc! Jsem ráda že je to konečně zase u 300, nedávno to ještě bylo mezi 100-200, takže moc děkuju, jsem ráda hlavně za tu sobotu, i když to možná bude tím, že jsem byla doma, ale i tak moc díky!:)

Sel s fanynkami

25. ledna 2011 v 12:14 | Selly
Objevily se dvě nové fotky na kterých je Sel se svými fanynkami. Ta první fotka je ze zákulisí natáčení Kouelníků. Ty fanynky měli ale štěstí..:)


imagebam.comimagebam.com

Puerto Rico / plakát

25. ledna 2011 v 12:07 | Selly |  Music News
Promiňte, ale není mi nějak dobře, a taky se mi nějak nechce tady být, promiňte. Ale možná to bude tím, že ten počítač je tak nějak hrozně moc pomalý, a pořád se seká, ale neřešte.
Tak aspoň něco...tohle je plakát k Seleninému koncertu v Puerto Ricu:)


Round and round - Video stills

24. ledna 2011 v 14:26 | Ajinka
Některé stillsy určitě znáte, ovšem objevily se tři nové. Sel to hrozně moc sluší ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Departing at LAX airport / 22.1.2011

24. ledna 2011 v 14:19 | Ajinka |  Candids
Objevilo se pár fotek Sel na letišti LAX. Sel na mě působí naštvaně a unaveně :(

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

WOWP: Season 4 - Wizards vs. Angels / Sneak Peeks

22. ledna 2011 v 23:47 | Selly
Wizards vs. Angles by měl být 9 díl 4 série:)


Selena a Lady Gaga?

22. ledna 2011 v 23:44 | Selly |  Music News
Našla jsem zajímavou, ale nepotvrzenou informaci:

Lady Gaga dělala rozhovor a někteří lidé z něho zveřejnily informace, a mezi nimi byla i infomace o tom, že když se potkala se Selenou Gomez, tak zjistila, že je velmi zajímavá a sladká, a že by sní ráda spolupracovala.

Co na to říkáte? Jako já mám psničky Lady Gagy docela ráda(ju ale teda moc ne, promiňte), ale byla bych teda zvědavá co by z jejich spolupráce vzniklo, protože káždá má jiný styl...no, každopádně by to bylo zajímavé:)
ADORE-SELENA.BLOG.CZ